stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, INGRID Rohová sedačka 250x160cm

Často hledaný produkt ELT, INGRID Rohová sedačka od známého dodavatele ELT je k dostání právě zde za super peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 17 800 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
17 800
Popis produktu

Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš jednoduše neví, kde nakupovat. Designová rozkládací sedačka Ingrid bude ideální pro všechny, kteří doma nesnesou ani kapku nudy.

Rohová sedací souprava je rozkládací a s úložným prostorem, takže se nemusíte bát nečekaných návštěv. Jedinečnou výhodou jsou police po straně, do kterých si můžete uložit knihu, ovládání k televizi nebo cokoliv, co chcete mít pohodlně po ruce. Součástí sedačky je i malá polička na područce.

Sedačka je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše, umožňuje sedačce dýchat a celkově podporuje funkci pěny. Nabízí také možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.
Ve slevě výrobek ELT, INGRID Rohová sedačka 250x160cm lze získat bezstarostně tu na našich stránkách v rubrice sedací soupravy! Prozkoumejte parádní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kousky značky ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.