stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, IZABELA 180×200 boxspring postel

Designový výrobek ELT, IZABELA 180x200 boxspring originál od značky ELT jednoduše můžete najít na našich stránkách za super peníze. Ve skvělé akci za 20 900 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 900
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 180×200 Izabela si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Boxspring postel Izabela si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.