stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, MALIA moderní lenoška, 85×170 cm

Ve slevě tento produkt ELT, MALIA moderní lenoška, 85x170 od výrobce se skvělou pověstí ELT pohodlně seženete právě dnes za zcela nejnižší cenu! Ve skvělé akci za 10 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
10 000
Popis produktu

Pohodlná lenoška MALIA Vás bude lákat k odpočinku již z dálky a bude potěchou oka každému, kdo má rád moderní design.

Kostra lenošky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Výplň je tvořena z HR pěny, nazývá se také jako paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Lenoška stojí na 4 cm vysokých nožkách, které jsou plastové. Tento akční produkt ELT, MALIA moderní lenoška, 85×170 cm můžete pořídit aktuálně tady na webu ve známé sekci lenošky! Připravili jsme zcela nové produkty z této populární sekce ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další zboží od značky ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.