stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, MARU moderní rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 300×190 cm

Akční kus ELT, MARU moderní rozkládací rohová sedačka od dodavatele s dobrým jménem ELT jde nakoupit tady a teď skutečně výhodně! Akční ceny již od 25 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
25 600
Popis produktu

Rohová sedačka Maru je vytvořena pro lidi, kteří hledají do svého obývacího pokoje nábytek s originálním designem.

Díky svému klasickému designu se bude hodit do každého interieru. Dostane vás svým úložným prostorem, kam schováte cokoliv vás napadne. Pokud se rozhodnete ji rozložit, získáváte tak prostor o velikosti 240×110 cm. Polohovací opěrky hlavy povyší váš komfort sezení. 

Její konstrukci tvoří masivní borovicové dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Je vyplněna HR pěnou, která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snadněji vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábějí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Zadní strana sedačky je čalouněná. U rohové sedací soupravy Maru je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku
Kvalitní a oblíbený produkt ELT, MARU moderní rozkládací rohová sedačka najdete právě zde tady na našich stránkách umístěný v rubrice sedací soupravy! Pořiďte si kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, u nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.