stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, MILKA 140×200 boxspring postel

Diskontní produkt ELT, MILKA 140x200 boxspring od předního výrobce ELT máte možnost sehnat tady a teď právě opravdu výhodně. Nyní získáte od 19 700 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
19 700
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 140×200 Milka si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Boxspring postel Milka si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.
Hodně oblíbený produkt lze koupit prostě tady na stránkách v oblíbené sekci postele. Nyní najdete akční zboží ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!