stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, MILKA 180×200 boxspring postel

Tento kvalitní kus ELT, MILKA 180x200 boxspring od značky se zárukou kvality ELT máte možnost sehnat v naší internetové nabídce opravdu levně. Právě teď jen za 20 700 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 700
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 180×200 Milka si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Boxspring postel Milka si vás získá nadčasovým designem a vysokým komfortem. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte. Unikátní výrobek ELT, MILKA 180×200 boxspring postel získáte právě tady na našich stránkách ve známé rubrice postele. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce ve slevě.