stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, MORTY minimalistický taburet, 70×70 cm

Hodně prodávaný výrobek ELT, MORTY minimalistický taburet, 70x70 od oblíbené značky ELT snadno najdete na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte od 3 500 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
3 500
Popis produktu

Potřebujete vyšperkovat svůj obývací pokoj? Moderní taburet Morty v minimalistickém designu tuto práci zastane perfetkně!

Morty je vyplněn kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Při objednání taburetu je možná pouze platba předem – převodem.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Tento skvělý produkt ELT, MORTY minimalistický taburet, máte možnost nakoupit bezstarostně tu na webu zařazený v kategorii taburety. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu! V očích zákazníků populární značka ELT svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment za mimořádně nízké ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.