stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, NANTES moderní rozkládací rohová sedačka s širokou lenoškou, 295×195 cm

Oblíbený a kvalitní produkt ELT, NANTES moderní rozkládací rohová sedačka od známé kvalitní značky ELT pořídíte momentálně v akci. Aktuálně stojí u nás 23 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
23 000
Popis produktu

Mezi výhody prostorné sedací soupravy nepatří jen moderní design, ale i královský relax. Ve svém repertoáru ukrývá rozkládací funkcí, kterou získáte spací plochu o 210×126 cm. Nemá však úložný prostor. 

Konstrukce rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Nantes je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. V ceně soupravy jsou samozřejmě 4x dekorační polštářky. 

U rohové sedací soupravy Nantes je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku.Nejprodávanější produkt je dostupný teď tady na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Vyberte si zlevněné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Oblíbený výrobce ELT vám může poskytnout vynikající sortiment.! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.