ELT, NATALIA Rohová sedačka 237x150cm

Kvalitní a žádaný kus ELT, NATALIA Rohová sedačka od společnosti ELT jde koupit na našich stránkách teď za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 13 300 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
13 300

Popis produktu

Rohová sedací souprava Natalia bude mít ve vašem obýváku doživotní rezervaci. A to nejen díky přívětivému designu, ale pohodlí, které nabízí. Je také s úložným prostorem a funkcí rozkladu, což oceníte při nečekaných návštěvách.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružina typu bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše, umožňuje sedačce dýchat a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má Natalia čalouněnou.

Strana sedačky Natalia je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Více informací o této službě najdete ZDE.
Nejprodávanější kus je k získání rovněž tu na našem webu zařazený v sekci sedací soupravy. Vyberte si nové produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce ELT dlouhodobě nabízí skvělý sortiment. za super peníze.