stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, NORA 160×200 boxspring postel s úložným prostorem

Tento akční produkt ELT, NORA 160x200 boxspring postel od populárního výrobce ELT máte možnost koupit právě nyní za super peníze. V akci za 20 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 000
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 160×200 Nora si vás získá nadčasovým retro designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem.

Nora nabízí dva úložné prostory, do kterých snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.
Povedený produkt ELT, NORA 160×200 boxspring postel pořídíte zrovna tady u nás v oblíbené kategorii postele. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z naší rubriky za extra cenu. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce další skvělé zboží od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.