stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, NORA 180×200 boxspring postel s úložným prostorem

Hodně povedený výrobek ELT, NORA 180x200 boxspring postel s úložným od přední značky ELT jde nakoupit již dnes za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 20 500 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 500
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 180×200 Nora si vás získá nadčasovým retro designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem.

Nora nabízí dva úložné prostory, do kterých snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.Tento velmi žádaný produkt lze zakoupit zrovna na našich stránkách umístěný v kategorii postele. Připravili jsme ostatní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova.