stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, NORA140x200 boxspring postel s úložným prostorem

Zajímavý kus ELT, NORA140x200 boxspring postel od výrobce ELT snadno můžete získat zde teď právě za rozumné peníze. Nyní pořídíte jen za 19 500 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
19 500
Popis produktu

Americká nebo také kontinentální boxspring postel 140×200 Nora si vás získá nadčasovým retro designem a vysokým komfortem.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem.

Nora nabízí dva úložné prostory, do kterých snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Pozn. Barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění nás prosím kontaktujte.
Tento výjimečný kus ELT, NORA140x200 boxspring postel s úložným naleznete také tu na našem webu v sekci postele! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této známé kategorie ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce ELT vám nabízí skvělý sortiment.! A to je teprve začátek. U nás vám nabízíme více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.