stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT PRESTO Sedačka ve tvaru U, 363x200x88 cm

Tento designový kus ELT PRESTO Sedačka ve tvaru od výrobce se skvělou pověstí ELT jednoduše seženete právě dnes pořád výhodně! Teď v akci 23 100 Kč.
ELT PRESTO Sedačka ve tvaru U
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
23 100
Popis produktu

Luxusní sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaší rodinu či přátele. Mimo jiné nabízí i možnost rozkladu a úložný prostor, který pojme vše, co jste dosud neměli kam schovat.

Její konstrukci tvoří masivní borovicové dřevo v kombinaci s dřevotřískou. Vyplněná je viscoelastickou pěnou, která je známá i pod názvem líná nebo paměťová pěna. Výplně z této pěny pružně reagují na váhu a roložení těla a díky pomalému vracení se do původního stavu netlačí. Řadí se mezi kvalitnější pěnové výplně. Pružina typu faliste zvyšuje komfort sezení a celkově podporuje funkci pěny.
Diskontní produkt ELT PRESTO Sedačka ve tvaru U, 363x200x88 cm máte možnost najít mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice sedací soupravy! Podívejte se na ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.