stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, PUNTAS boxspring postel 160×200 s elektrickým polohováním, 178x217x130 cm

Tento neodolatelný kousek ELT, PUNTAS boxspring postel 160x200 s elektrickým od známého dodavatele ELT máte možnost najít aktuálně na webu skutečně výhodně! Ceny již od 47 900 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
47 900
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Čalouněná postel Puntas je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit.

Postel snoubí elegantní design i důraz na kvalitní a pohodlné spaní. Základ této postele tvoří borovicové dřevo a MDF deska, která má srovnatelné vlastnosti jako masivní dřevo. 

Postel má kovové nožky a je elektronicky polohovatelná. To z ní dělá ideální kousek pro starší nebo bolestmi zad trpící lidi, kteří hledají záruku pohodlí. Vybrat si můžete i barvu čalounění tak, aby postel do vašeho interiéru perfektně zapadla a vy si mohli nechat něco pěkného zdát.
Vynikající kus seženete pohodlně tu v populární kategorii postele. Prozkoumejte zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky ELT. Najdete je níže na této stránce.