stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, RADÚZA, Rohová sedačka 250x150cm

Ve slevě produkt ELT, RADÚZA, Rohová sedačka od známé kvalitní značky ELT pohodlně nakoupíte zde teď za báječnou cenu. V akci od 15 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
15 000
Popis produktu

Ano, je to tak, koukáte na svůj budoucí oblíbený kus nábytku u vás doma.

Rohová sedací souprava Radúza je tím nejlepším příkladem kompromisu mezi cenou a kvalitou. Díky své menší velikosti potěší majitele spíš menších interiérů, ale neztratí se samozřejmě ani ve větších. Nabízí funkci rozkladu a úložný prostor, kam uschováte vše, co nepotřebujete mít na očích. Zadní stranu má čalouněnou, a proto se nemusíte ostýchat ji umístit i do středu místnosti.

Sedačka je vyplněná kvalitní viscoelastickou pěnou, která je velmi elastická, pružně reaguje na teplotu těla a rovnoměrně jej podepírá na celé ploše. Pružina typu bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše, umožňuje sedačce dýchat a celkově podporuje funkci pěny. Radúza nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru.
Kvalitní produkt ELT, RADÚZA, Rohová sedačka máte možnost pořídit rovněž tady na našich stránkách ve známé rubrice sedací soupravy. Nyní pořídíte unikátní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Oblíbený výrobce ELT pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží.!