stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, SAVA I moderní křeslo, 105×95 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt ELT, SAVA I moderní od naší známé značky ELT můžete nakoupit online za báječnou cenu! Výhodně za 8 300 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
8 300
Popis produktu

Jednoduchá linie a čistý design, které se snoubí v tomto křesle, budou zdobit jakoukoliv místnost.

Křeslo je vyplněno kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Zadní strana je čalouněná, takže ho můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento exkluzivní produkt ELT, SAVA I moderní křeslo, 105×95 cm lze pořídit právě nyní u nás v sekci křesla! Nyní získáte akční výrobky z této oblíbené sekce v akci! V očích zákazníků populární výrobce ELT svým zákazníkům dodává skvělé produkty.. To ale však není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další zboží od značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.