stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, SAVA moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem, 260×90 cm

Tento oblíbený kousek ELT, SAVA moderní rozkládací pohovka od dodavatele s dlouholetou historií ELT jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Aktuálně v akci za 20 200 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
20 200
Popis produktu

Jednoduchá linie a čistý design, které se snoubí v této pohovce, budou zdobit jakoukoliv místnost.

Pohovka je vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Jedná se o praktický kus nábytku. Samozřejmostí je úložný prostor a funkce rozkladu.

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek ELT, SAVA moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem, 260×90 cm naleznete také tu na webu v oblíbené rubrice pohovka. Nyní pořídíte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.