stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, SEGONIA minimalistický taburet, 75×75 cm

Tento vynikající výrobek ELT, SEGONIA minimalistický taburet, od odblíbeného výrobce ELT snadno můžete najít zrovna dnes za super cenu! Cenově vychází na 3 700 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
3 700
Popis produktu

Potřebujete vyšperkovat svůj obývací pokoj? Moderní taburet Segonia v minimalistickém designu tuto práci zastane perfetkně!

Segonia vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Při objednání taburetu je možná pouze platba předem – převodem.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Tento žádaný výrobek ELT, SEGONIA minimalistický taburet, 75×75 cm máte možnost najít taky tady na našich stránkách v kategorii taburety! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této rubriky ve výhodné akci. Tato značka ELT dodává vysoce kvalitní výrobky . Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce.