stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, TENZO rozkládací sedací souprava ve tvaru U, 170x340x180 cm

Velmi oblíbený produkt ELT, TENZO rozkládací sedací souprava ve tvaru U, 170x340x180 od spolehlivého výrobce ELT snadno pořídíte zrovna dneska skutečně levně. V současnosti za 33 200 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
33 200
Popis produktu

Moderní sedačka do U TENZO bude skvělým společníkem pro velkou rodinu.

Díky svému klasickému designu se bude hodit do každého interieru. Pokud se rozhodnete ji rozložit, získáváte tak prostor o velikosti 275×120 cm.

Konstrukce rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Nantes je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. V ceně soupravy jsou samozřejmě 4x dekorační polštářky. 

Zadní strana sedačky je čalouněná. U rohové sedací soupravy Tenzo je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku
Designový kus ELT, TENZO rozkládací sedací souprava ve lze nakoupit bez obtíží na našem webu v populární rubrice sedací soupravy. Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! To ale ovšem není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka ELT pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží za skutečně nížkou cenu!