stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, TOMMY taburet, 40×40 cm

Tento diskontní kus ELT, TOMMY taburet, 40x40 od předního výrobce ELT pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě v akci. Pouze nyní za 2 200 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
2 200
Popis produktu

Tommy je taburet navržen ke spojení nespojitelného. Taburetu dominuje retro prošití na sedáku zasazeného do moderního minimalistického designu.

Tommy je vyplněn kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Při objednání taburetu je možná pouze platba předem – převodem.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Designový produkt ELT, TOMMY taburet, 40×40 cm máte možnost dostat již dnes tady na webu v kategorii taburety! Získejte nové produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete více produktů značky ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka ELT vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment za super cenu!