stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, TRENTO boxspring postel 90×200 s úložným prostorem

Unikátní produkt ELT, TRENTO boxspring postel 90x200 od dodavatele kvalitních produktů ELT naleznete právě teď v nabídce za extra cenu! Nyní pořídíte od 10 800 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
10 800
Popis produktu

Jednolůžková boxspring postel Trento je vše, o čem může jednotlivec snít. 

Jedná se o kontinentální postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Ta bývá většinou taštičková nebo z paměťové pěny. A na matraci se umísťuje svrchní podložka neboli topper.

Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Je potažená odnímatelným povlakem. 

Postel má úložný prostor, podle kterého se vybírá umístění strany otevírání – pravá / levá.Unikátní a žádaný produkt ELT, TRENTO boxspring postel 90×200 s úložným prostorem jde nakoupit ještě tu na našem webu v sekci postele! Vyberte si zlevněné produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!