stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, TREVISO rozkládací pohovka s úložným prostorem, 215×98 cm

Diskontní produkt ELT, TREVISO rozkládací pohovka s úložným prostorem, od známé značky ELT snadno můžete pořídit zrovna za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 14 600 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
14 600
Popis produktu

Tato pohovka je kombinací moderního a klasického designu, který nikdy neomrzí.

Pohovka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nepotřebujete mít zrovna po ruce. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 200×140 cm. Má systém rozkladu DL, což znamená, že se část pohovky se vysune dopředu a zádová část se sklopí směrem dolů.

Treviso je vyplněná kvalitní PUR pěnou T35, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má chromované a je ozdobně lemovaná na opěrných polštářích a sedáku. Ve slevě produkt ELT, TREVISO rozkládací pohovka s úložným seženete bezprostředně u nás v sekci sedací soupravy! Nyní pořídíte jiné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Přední dodavatel ELT pro své zákazníky prodává špičkové produkty.! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.