stylovy-nabytek-adamec.cz

ELT, VASIL L moderní rozkládací sedačka s úložným prostorem, 276×201 cm

Hodně žádaný produkt ELT, VASIL L moderní rozkládací od známého výrobce ELT je k sehnání ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 26 000 Kč.
ELT
Ověřit dostupnost »
Značka: ELT
26 000
Popis produktu

Jednoduchá linie, čistý design a stylové prošití, které se snoubí v této sedačce, budou zdobit jakoukoliv místnost.

Sedačky Vasil L je vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. 

Jedná se o praktický kus nábytku. Samozřejmostí je úložný prostor a funkce rozkladu o rozměrech 240×123 cm.  

Zadní strana je čalouněná, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.
Akční a ve slevě kousek ELT, VASIL L moderní rozkládací sedačka s úložným prostorem, 276×201 máte možnost najít rovněž tady na stránkách v rubrice pohovka! Připravili jsme pro vás ostatní kusy z naší kategorie za nejlepší ceny! Značka ELT pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.