stylovy-nabytek-adamec.cz

ETP, FLORENCE 140×200 čalouněná postel

Unikátní výrobek ETP, FLORENCE 140x200 čalouněná od výrobce s mnohaletou tradicí ETP pohodlně seženete tady teď právě za super cenu! Nyní můžete mít za 17 300 Kč.
ETP
Ověřit dostupnost »
Značka: ETP
17 300
Popis produktu

Čalouněná postel Florence dodá svým designem nádech retra do každé ložnice.

Postel je vybavena bonellovou matrací a topperem, díky níž vyniká pohodlností. Vysoké nožky dodávají posteli eleganci. Postel Florence je na výběr v široké škále barev.

Postel je dostupná v následujících potazích, které jsou cenově rozlišeny:

Sawana – oblíbená látka s příjemnou strukturou na dotek. Je vystužená síťovinou, což z ní dělá velmi odolnou tkaninu proti natrhnutí a oděru. Složením se jedná o 100% polyester a v testu Martindale dosahuje 100 000 cyklů. Ideální pro domácnost s domácími mazlíčky

Soft – velmi odolná a kvalitní eko kůže. Díky vysoké odolnosti vůči oděrům 100 000 cyklů v testu Martindale se nemusíte bát natržení tkaniny. Je také odolná vůči slunečnímu i umělému světlu (nežloutne) a snadno se udržuje. Složením se jedná o 100% polyuretan.

Ontario –  na pohled i dotyk imituje vlnu. Je velmi měkká a příjemná. V testu odolnosti vůči oděrům Martindale dosahuje průměrných 20 000 cyklů. Složením se jedná o 100% polyester.

Orinoco – tkanina s texturou připomínající samet s barvami v žíhaném tónování. Na dotek je měkká a velmi příjemná. Složením se jedná o 90% polyester a 10% Nylon. V testu odolnosti proti oděru (Martindale) dosahuje 50 000 cyklů.

Jasmine – látka je odolná a na dotek jemná. Jedná se o tkaninu plyšového typu. V testu Martindale má látka 100 000 cyklů vůči oděru. Složením se jedná o 100% polyester.

Cover – čalounická měkká látka s jemnou vazbou melanžových vláken. Je tkaná s barevným efektem, který vzniká smíšením vláken různé barvy nebo různého původu. Díky tomu látka působí vícebarevně.   V testu odolnosti vůči oděru Martindale dosahuje 100 000 cyklů, což z ní děla velmi odolnou látku. Složením se jedná o 100% polyester.

Monolith – je příjemná a velmi odolná látka plyšového typu. Je potažená speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, jež chrání látku před absorpcí rozlitých tekutin do struktury. Naopak způsobuje shlukování kapek na povrchu materiálu. Tekutinu stačí poté setřít pouze ubrouskem. Složením se jedná o 100% Polyester a v testu odolnosti vůči oděru Martindale dosahuje 100 000 cyklů.