stylovy-nabytek-adamec.cz

GLM, EAST Obývací stěna

Nový produkt GLM, EAST Obývací stěna od výrobce se skvělou pověstí GLM lze koupit v naší nabídce pořád výhodně. Akční ceny již od 18 900 Kč.
GLM
Ověřit dostupnost »
Značka: GLM
18 900
Popis produktu

Obývací pokoj je vizitkou našich domácností, není proto divu, že si na něm dáváme tolik záležet. Minimalistická a čistá obývací stěna East je ideálním řešením pro ty, které odpuzuje představa bytu zahlceného věcmi. Pokud se zrovna nevyžíváte v dekoracích, zdobných detailech a různých ornamentálních vzorech, pojďme se na ní podívat blíž.

Obývací stěna vyniká čistými liniemi, vzdušným prostorem a precizním designem. Jelikož se jedná o systémový nábytek, lze k sestavě dokoupit i konferenční stůl a další skříňky tak, jak sami požadujete. Nábytek je vyrobený z kvalitní laminované desky, která je odolná vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), zachovává si svou strukturu a je snadno omyvatelná. Úchytky na skříňkách jsou kovové.

DALŠÍ INFORMACE

lamelovaná žebrovaná dvířka
systém umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku
termín dodání 4-8 týdnůHodně prodávaný produkt je dostupný snadno tady u nás v sekci obývací stěny! Prozkoumejte jiné kusy ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka GLM poskytuje velmi kvalitní výrobky !