stylovy-nabytek-adamec.cz

GLM, FRANCE šedá obývací sestava

Hodně prodávaný kousek GLM, FRANCE šedá obývací s osvědčenou značkou GLM pohodlně nakoupíte tady teď za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 27 800 Kč.
GLM
Ověřit dostupnost »
Značka: GLM
27 800
Popis produktu

Zavřete oči a představte si vůni levandule na polích v Provence. Otevřete je a zasaďte si ji přímo u vás doma. S obývací stěnou France vdechnete svému domovu trochu toho letního venkovského stylu, elegance a vkusu.

Výhodou této obývací stěny je nejen vytříbená kombinace francouzského stylu s jemnými detaily, ale také kvalitní zpracování nábytku. Ten je vyrobený z kvalitní LTD desky, která se vyznačuje svou stabilitou, mechanickou odolností (př. proti poškrábání) a tepelnou odolností.  Je také velmi snadná na údržbu a lehce se omývá. Úchyty skříněk jsou z kovu.

Obývací sestava nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Pokud jako většina vlastníte interiér, kdy je obývací pokoj propojený s kuchyní, máme pro vás dobrou zprávu. Z multifunkční kolekce France si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit i jídelnu. Nicméně nábytek bude působit dobře i v předsíni nebo pracovně.