stylovy-nabytek-adamec.cz

GLM, TORES systémová kuchyňská linka

Tento kvalitní a levný kus GLM, TORES systémová kuchyňská od společnosti GLM snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce za super peníze! Teď za akční cenu 23 880 Kč.
GLM
Ověřit dostupnost »
Značka: GLM
23 880
Popis produktu

Systémová kuchyňská sestava TORES je závan čerstvého moderního designu do Vašeho domu.

Linka Tores vás zaujme nejen designem, ale hlavně kvalitním zpracováním a užitečnými funkcemi. Je vyrobená z melaminové desky MDF o síle 16mm, která se vyznačuje svou stabilitou, mechanickou odolností (př. proti poškrábání) a tepelnou odolností. Je také velmi snadná na údržbu a lehce se omývá. Šuplíky jezdí na kuličkových plnovýsuvech. Kuchyň také nabízí na výběr otevírání skříněk a to bud na klasické úchyty, nebo systém Push to open. Díky systému Push to open snadno otevřete dveře bez úchytek a to pouze jemným zatlačením.

Kuchyně Tores nabízí velkou variabilitu v rámci výběru dekoru. Pro dvířka je to DUB ARTISAN, BEIGE, ŠEDÁ a ČERNÁ. Korpus je vyráběn v dekoru DUB ARTISAN. Rovněž na výběr máte i u soklu z dekoru DUB ARTISAN a ŠEDÁ. Na pracovní desku si můžete vybrat z bohaté škály 8 dekorů: DUB ARTISA, VULKANICKÁ ČERNÁ, PORTERHAUSE SVĚTLÝ, PORTERHAUSE TMAVÝ, DUB LEFKAS, DUB LANCELOT, DUB ROCKPILE

Vybrat si můžete buď hotovou sestavu nebo poskládat kuchyň dle svých potřeb. V případě zájmu o sestavení kuchyně se na nás neváhejte obrátit na chatu, emailu či telefonním čísle.

ZA PŘÍPLATEK

Pracovní deska (hrubost 3,8cm) –  800,-/1bm
Pracovní deska v dekoru VULKANICKÁ ČERNÁ (hrubost 3,8cm) –  1000,-/1bm
pracovní desku lze objednat v kuse v max. délce 4,10 m
sokl – 60kč/1m
Ukončovací lišta –  160,-/1 ks
Tento unikátní produkt GLM, TORES systémová kuchyňská linka lze zakoupit lehce tady na webu zařazený v rubrice kuchyňské linky. Připravili jsme pro vás akční kusy z této oblíbené kategorie za výborné peníze.