stylovy-nabytek-adamec.cz

HALMAR, AVANTI čalouněná postel 160×200 cm

Tento oblíbený výrobek HALMAR, AVANTI čalouněná postel 160x200 od výrobce s mnohaletou tradicí HALMAR lze koupit u nás nyní opravdu výhodně! V současnosti za 16 600 Kč.
HALMAR
Ověřit dostupnost »
Značka: HALMAR
16 600
Popis produktu

Pokud si lámete hlavu, v jakém stylu si vybavit ložnici, postel Avanti vám vytrhne trn z paty. Jejím revírem je hlavně pohodlí, které je pro pravidelný spánek nejdůležitější.

Kvalitní konstrukce z masivního dřeva dodává posteli nutnou stabilitu. Pyšní se solidní ložní plochou, která nabízí prostor 160×200 cm.

Postel Avanti vytvoří z vaši ložnice sofistikovaný interiér, kde si dopřejete zaslouženého odpočinku, nezbytného polehávání i sladký spánek.Nový kousek HALMAR, AVANTI čalouněná postel 160×200 cm můžete nakoupit právě teď tady u nás ve známé kategorii postele! Nyní můžete najít jiné produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele HALMAR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.