HLR, CABOTO II Regál

Tento kvalitní výrobek HLR, CABOTO II Regál od výrobce s mnohaletou tradicí HLR jde nakoupit právě zde ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 3 000 Kč.
HLR
Ověřit dostupnost »
Značka: HLR
3 000

Popis produktu

Policový regál je ideálním řešením pro všechny, kteří rádi vystavují na odiv své dekorativní nebo upomínkové předměty. Můžete si z něj také udělat knihovnu, vystavit do něj hračky dětem nebo dokoupit designové zásuvky pro nejrůznější maličkosti. Nábytek je vhodný do jakékoliv mísností od obývacího pokoje, přes pracovnu až po dětský pokoj. Je vyrobený z laminované desky, která je odolná vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), vlhkosti a slunečnímu záření. Policový regál Caboto II je v bílé barvě.
Levný výrobek HLR, CABOTO II Regál můžete sehnat zrovna na našem webu v sekci regály a poličky! Pořiďte si vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce HLR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel HLR má na skladě top produkty.. Nakupujte, dokud je zboží sladem!