stylovy-nabytek-adamec.cz

HLR, MARGARET kuchyňská linka

Velmi prodávaný produkt HLR, MARGARET kuchyňská linka od společnosti s výborným jménem HLR snadno seženete nyní za extra cenu! Na našich stránkách za 19 700 Kč.
HLR
Ověřit dostupnost »
Značka: HLR
19 700
Popis produktu

Kuchyň je v mnoha domácnostech tou nejzatížěnjší místností. Proto by měla být prakticky zařízená a maximálně účelná. Přesně taková, jaká je rustikální kuchyňská linka Margaret.

Kuchyňský blok je pravou ukázkou kombinace moderního stylu a klasiky. Nabízí spoustu užitečných detailů, které usnadňují následnou manipulaci.

Je složena z několika druhů skříněk, díky kterým budete mít dostatek úložného prostoru na všechny kuchyňské potřeby. Se svými rozměry perfektně zapadne i do menších interiérů. Pracovní deska má hrubost 28 mm. Váha kuchyně je 185 kg. 

V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani dřez.Výjimečný produkt pořídíte aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v sekci kuchyňské linky. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Tato značka HLR svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží.! Podívejte se sami!