HLR, SABRINA postel 160×200, šedá látka

Nejprodávanější produkt HLR, SABRINA postel 160x200, šedá od přední společnosti HLR jednoduše můžete najít zde nyní trvale výhodně! Nyní pořídíte od 19 800 Kč.
HLR
Značka: HLR
19 800 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Elegantní interiér, to je oč tu běží. A veřte, že mezi výhody manželské postele Sabrina nepatří jen design, ale i královský relax. Její využití je nesčetné – od zaslouženého odpočinku, přes klasické polehávání až po sladký spánek.

Je vyrobená z masivního dřeva, které čítá řadu předností jako je stabilita, pevnost a nenáročnost na údržbu. Díky čalounění v decentním šedém potahu snadno zapadne mezi ostatní vybavení místnosti.

Postel disponuje praktickými šuplíky, které můžete využít jako úložný prostor. Její součástí je rošt. K Sabrině doporučujeme zakoupit matraci o rozměrech 160×200 cm.

INFORMACE VE ZKRATCE

materiál – tkanina / dřevo
barva – tkanina: šedá / dřevo: vlašský ořech
rozměry – 171/218/111 cm
ložná plocha – 160 x 200 cm
postel je s roštem, bez matrace
úložný prostor
Doba dodání 2-4 týdny
Designový produkt HLR, SABRINA postel 160×200, šedá máte možnost pořídit přímo tady u nás v oblíbené sekci postele. Nyní získáte oblíbené výrobky z této populární sekce za výborné peníze. To však není všechno, máme toho více! Podívejte se také na více skvělých kousků značky HLR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Další produkty z kategorie Postele