HLT, JASMINE III sestava do ložnice, dekor ořech/černá

Hodně žádaný produkt HLT, JASMINE III sestava do ložnice, od výrobce se skvělou pověstí HLT lze získat u nás teď pořád výhodně. Akční cena 20 800 Kč.
HLT
Značka: HLT
20 800 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Ložnice je místo, kde byste se měli cítit pohodlně, uvolněně a bezpečně. Ale jak takovéhó cíle dosáhnout? Elegantní Jasmine v dekoru červený ořech/černý tohle vše nabízí na stříbrném podnose.

Důležitou součástí celé sestavy je prostorná šatní skříň se zrcadlem a samozřejmě manželská postel, která nabízí dvě varianty velikostí. K posteli jsou také dva noční stoly a velká komoda s celou celou řadou řešení.

Postel dodáváme bez matrace – pro tuto postel jsou vhodné pouze matrace v dřevěnem rámu – v naší nabídce HELVETIA LUX, HELVETIA KOMFORT, HELVETIA PLUS, HELVETIA). Samostatný rošt není potřeba.

Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a PVC, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), krátkodobému působení vody a slunečnímu záření (nebledne). Sestavu Jasmine lze zakoupit i dalších barevných dekorech – TADY. Tento diskontní produkt lze sehnat lehce na našem webu umístěný v sekci ložnice. Nyní můžete najít akční zboží z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. To však není vše, máme toho více. Mrkněte na další skvělé kousky od výrobce HLT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka HLT vám může poskytnout špičkové výrobky za dobré peníze.