stylovy-nabytek-adamec.cz

HLT, JASMINE V sestava do ložnice, dekor dub monastery/černá

Nejprodávanější produkt HLT, JASMINE V sestava do ložnice, od společnosti s výborným jménem HLT lze sehnat momentálně v naši nabídce pořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 20 800 Kč.
HLT
Ověřit dostupnost »
Značka: HLT
20 800
Popis produktu

Ložnice je místo, kde byste se měli cítit pohodlně, uvolněně a bezpečně. Ale jak takovéhó cíle dosáhnout? Elegantní Jasmine v dekoru dub monastery tohle vše nabízí na stříbrném podnose.

Důležitou součástí celé sestavy je prostorná šatní skříň se zrcadlem a samozřejmě manželská postel, která nabízí dvě varianty velikostí. K posteli jsou také dva noční stoly a velká komoda s celou celou řadou řešení.

Postel dodáváme bez matrace – pro tuto postel jsou vhodné pouze matrace v dřevěnem rámu – v naší nabídce HELVETIA LUX, HELVETIA KOMFORT, HELVETIA PLUS, HELVETIA). Samostatný rošt není potřeba.

Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a PVC, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), krátkodobému působení vody a slunečnímu záření (nebledne). Sestavu Jasmine lze zakoupit i dalších barevných dekorech – TADY.