HLT, ROSIE sestava do ložnice, dekor bílý lesk

Kvalitní a žádaný výrobek HLT, ROSIE sestava do od našeho předního výrobce HLT jednoduše seženete zde teď za příznivou cenu. Aktuálně za super cenu 31 100 Kč.
HLT
Značka: HLT
31 100 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Ložnice je místo, kde se člověk může buď pořádně zrelaxovat nebo vyřádit. Výrobci setu Rosie se vyřádili na moderním, až futuristickém designu.

Ložnicový komplet Rosie se skládá z prostorné šatní skříně se zrcadlem, postele bez roštu a dvou nočních stolků. Celou tuhle sestavu si můžete uspořádat dle vlastních představ. Nápadité detaily, styl a módní barvy vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a PVC, které je velmi odolné vůči poškození a nebledne.

Postel dodáváme bez matrace – pro tuto postel jsou vhodné pouze matrace v dřevěnem rámu (v naší nabídce HELVETIA LUX, HELVETIA KOMFORT, HELVETIA PLUS, HELVETIA). Samostatný rošt není potřeba.Velmi prodávaný produkt můžete dostat aktuálně na našem webu zařazený v kategorii nábytek! Získejte podobné produkty ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Oblíbený dodavatel HLT pro své zákazníky nabízí skvělé zboží za neuvěřitelně výhodné ceny!