stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, Botník 9

Hodně oblíbený produkt ICK, Botník 9 od spolehlivé značky ICK máte možnost koupit právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 900 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
1 900
Popis produktu

Malý, velký, nízký, vysoký, každý má o botníku svoji představu. A každá představa se dá zrealizovat. Vyzkoušejte třeba tento středně velký botník, který se hodí do každé chodby.

Botník 9 je vybavený dvěma šuplíky, do kterých si můžete uložit třeba klíče a jednou velkou a jednou malou skříňkou právě na obuv. Celá tahle paráda je vyrobená z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), pevné a hlavně dobře omyvatelné. Kvalitní a levný produkt ICK, Botník 9 lze sehnat právě teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice botníky! Pořiďte si podobné kusy ve zmiňované rubrice za super ceny. Věhlasný výrobce ICK vám představuje vynikající produkty. za super cenu! Však to vidíte sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele ICK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.