stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, KELSO II bílá moderní obývací sestava

Super výrobek ICK, KELSO II bílá moderní obývací od společnosti s dlouholetou tradicí ICK k dostání v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Nabídky od 22 700 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
22 700
Popis produktu

Moderní nábytková sestava KELSO II v minimalistickém designu s geometrickými prvky.

Sestava obsahuje skříně, regály a komody různých velikostí. Disponuje množstvím úložného prostoru pro dekorace, fotografie či upomínkové předměty.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.
Super produkt ICK, KELSO II bílá moderní obývací sestava můžete najít snadno tady na webu v sekci obývací stěny! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie v bezva akci! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele ICK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce ICK vás obohatí o velmi kvalitní zboží. za parádní cenu. Přesvědčte se!