stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, černobílá, 3 velikosti

Nový produkt ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, černobílá, 3 od dodavatele se skvělou pověstí ICK pořídíte zde teď za super peníze. Nyní získáte od 12 700 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
12 700
Popis produktu

Velká posuvná skříň disponuje štědrým úložným prostorem, který ocení především poctivě nakupující ženy. Uvnitř se nachází několik praktických polic a šatní tyč. Zrcadlo vám pomůže vychytat poslední detaily při oblékání.

Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání) a nepodléhá vlhkosti či slunečnímu záření.

Šatní skříň je k dispozici ve třech velikostech a čtyřech barevných provedeních (bílá, dub sonoma, černá, šedá), viz e-shop. Kvalitní a velmi žádaný produkt ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, černobílá, 3 velikosti pořídíte přímo tu ve známé rubrice šatní skříně. Nyní si můžete pořídit parádní zboží ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky ICK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.