stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, dub sonoma, 3 velikosti

Tento výjimečný výrobek ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, dub sonoma, 3 od spolehlivé značky ICK pohodlně získáte již dnes za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 12 700 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
12 700
Popis produktu

Velká posuvná skříň disponuje štědrým úložným prostorem, který ocení především poctivě nakupující ženy. Uvnitř se nachází několik praktických polic a šatní tyč. Zrcadlo vám pomůže vychytat poslední detaily při oblékání.

Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání) a nepodléhá vlhkosti či slunečnímu záření.

Šatní skříň je k dispozici ve třech velikostech a čtyřech barevných provedeních (bílá, dub sonoma, černá, šedá), viz e-shop. Velmi žádaný produkt ICK, MULTI 35 šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi, dub sonoma, 3 velikosti můžete sehnat také na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Vyberte si akční produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! Značka ICK má vysoce kvalitní zboží.. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele ICK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.