stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, NELS TV stolek, 190x45x45 cm

Tento kvalitní kus ICK, NELS TV stolek, 190x45x45 od našeho výrobce ICK můžete pořídit již dnes pořád výhodně! V akci za cenu 4 200 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
4 200
Popis produktu

TV stolek je součástí nábytkové sestavy NELS,která byla navržena pro boj s domácím stereotypem. Hlavní charakteristikou stěny je jednoduchost a čistota designu bez zbytečné opulentnosti, funkčnost a elegance. 

Obývací sestava nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Pokud jako většina vlastníte interiér, kdy je obývací pokoj propojený s kuchyní, máme pro vás dobrou zprávu. Z multifunkční kolekce Nels si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit i jídelnu. Nicméně nábytek bude působit dobře i v předsíni nebo pracovně.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.