stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, NELS vitrína 1D, 75x180x40 cm

Tento diskontní produkt ICK, NELS vitrína 1D, 75x180x40 od populární značky ICK lze získat momentálně extra výhodně! Nyní za akční cenu 6 700 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
6 700
Popis produktu

Vitrína 1D je součástí nábytkové sestavy NELS,která byla navržena pro boj s domácím stereotypem. Hlavní charakteristikou stěny je jednoduchost a čistota designu bez zbytečné opulentnosti, funkčnost a elegance. 

Obývací sestava nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Pokud jako většina vlastníte interiér, kdy je obývací pokoj propojený s kuchyní, máme pro vás dobrou zprávu. Z multifunkční kolekce Nels si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit i jídelnu. Nicméně nábytek bude působit dobře i v předsíni nebo pracovně.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům. Výjimečný produkt ICK, NELS vitrína 1D, 75x180x40 cm lze koupit aktuálně na našich stránkách ve známé kategorii vitríny. Podívejte se na nové zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další kvalitní zboží od značky ICK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.