stylovy-nabytek-adamec.cz

ICK, NELS vitrína 2D, 125x180x40 cm

Akční výrobek ICK, NELS vitrína 2D, od společnosti s úžasnou pověstí ICK pořídíte tady a teď opravdu levně! Výhodně za skvělou cenu 9 100 Kč.
ICK
Ověřit dostupnost »
Značka: ICK
9 100
Popis produktu

Vitrína 2D je součástí nábytkové sestavy NELS,která byla navržena pro boj s domácím stereotypem. Hlavní charakteristikou stěny je jednoduchost a čistota designu bez zbytečné opulentnosti, funkčnost a elegance. 

Obývací sestava nabízí velké množství úložného prostoru, o kterém se vám ani nezdálo. Pokud jako většina vlastníte interiér, kdy je obývací pokoj propojený s kuchyní, máme pro vás dobrou zprávu. Z multifunkční kolekce Nels si sami můžete vybrat z nabídky samostatných dílů, ze kterých lze sestavit i jídelnu. Nicméně nábytek bude působit dobře i v předsíni nebo pracovně.

Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodobému působení vody a snadné na údržbu. Sestava je opatřena hranou ABS, které se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům.