ICK, Výklopný botník 6, dekor dub sonoma

Super výrobek ICK, Výklopný botník 6, dekor dub od přední společnosti ICK jednoduše můžete sehnat právě teď u nás za outletovou cenu! Ceny od 2 200 Kč.
ICK
Značka: ICK
2 200 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Je všeobecně známo, že boty jsou módním doplňkem, který nakupují nejraději (a často). Proto není divu, že máte doma poměrně slušnou sbírku. A proto není divu, že potřebujete pořádný botník, který vaše boty schová do bezpečí.

Výklopný botník nabízí ideální řešení do úzkých předsíní. Nabízí dostatek prostoru pro boty celé rodiny i poctivě nakupující ženy. Celá tahle paráda je vyrobená z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), pevné a hlavně dobře omyvatelné. Botník můžete mít v dekoru dub sonoma.Často hledaný produkt ICK, Výklopný botník 6, dekor je k získání bez obtíží na webu zařazený v sekci botníky! Mrkněte na ještě podobné produkty z této známé rubriky snadno online! V očích zákazníků populární výrobce ICK má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment . Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další skvělé kousky od značky ICK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.