stylovy-nabytek-adamec.cz

JRK, DINO Obývací stěna, dekor milano/bílá

Vysoce kvalitní produkt JRK, DINO Obývací stěna, od výrobce s dobrým jménem JRK snadno získáte u nás za akční cenu! Právě nyní za 5 400 Kč.
JRK
Ověřit dostupnost »
Značka: JRK
5 400
Popis produktu

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Neutrální vzhled moderní obývací stěny Dino je nadčasový a hodí se k ní jak nábytek, který už doma máte, tak bytové doplňky, které budete postupně pořizovat. 

Obývací sestava Dino si získá srdce především obdivovatelů tradičních odstínů barev, které z vašeho obýváku vytvoří útulné místo. Skládá se z televizního stolku, vitríny, závěsné skříňky a police. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina, které je odolné vůči mechanickému poškození (např. poškrábání) a zachovává si strukturu po mnoho let.

Pokud vám nevyhovuje barevné provedení, podívejte se na varianty v dekoru MILANO nebo dekoru SONOMA.

ROZMĚRY

prosklená vitrína: šířka 48/výška 100/houbka 30 cm
TV komoda: šířka 165/výška 33/houbka 40 cm
police: šířka 110/výška 20/houbka 18 cm
komoda: šířka 80/výška 102/houbka 30 cm
Zlevněný produkt JRK, DINO Obývací stěna, dekor milano/bílá je k získání již dnes tu na našem webu v rubrice obývací stěny. Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky JRK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce JRK má na skladě vynikající produkty za mimořádně nízkou cenu.