stylovy-nabytek-adamec.cz

K, NOEL II designová rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem, 318×179 cm

Neodolatelný kousek K, NOEL II designová rozkládací rohová od společnosti s výborným jménem KEN získáte právě teď u nás ve výprodejové akci. Nabídka od 16 000 Kč.
K
Ověřit dostupnost »
Značka: KEN
16 000
Popis produktu

Hledáte něco výjimečného? Takovou tu sedací soupravu, která vás bude lákat z posazení už dálky. Designová rohová sedačka NOEL II by mohla vaše tužby naplnit.

Sedačka disponuje úložným prostorem a rozkládací funkcí.

Noel II je vyplněn kvalitní PUR pěnou T2544, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Taburet na obrázku není v ceně!

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů.Designový výrobek můžete dostat bez problémů tu na webu v kategorii sedací soupravy. Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další skvělé produkty od značky KEN. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel KEN vám nabízí top výrobky.! A to ještě není vše.