stylovy-nabytek-adamec.cz

K, NOEL U designová rozkládací sedačka do U s úložným prostorem, 420×179 cm

Tento žádaný produkt K, NOEL U designová rozkládací sedačka do U s úložným prostorem, 420x179 od kvalitní značky KEN jednoduše můžete získat tady teď za super peníze! Nabídky od 22 800 Kč.
K
Ověřit dostupnost »
Značka: KEN
22 800
Popis produktu

Hledáte něco výjimečného? Takovou tu sedací soupravu do U, která vás bude lákat z posazení už dálky. Designová rohová sedačka NOEL U by mohla vaše tužby naplnit.

Sedačka disponuje úložným prostorem a rozkládací funkcí.

Noel U je vyplněn kvalitní PUR pěnou T2544, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Vlnitá pružina faliste zajišťuje prodyšnost a lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu.

Sedací soupravu lze zakoupit v předvolených látkách nebo si můžete vybrat vlastní druh a barvu látky dle svých preferencí.

Upozorňujeme, že barevné odstíny potahů na fotografiích nemusí vždy odpovídat skutečnosti, záleží také na nastavení vašeho monitoru. Pro upřesnění kontaktujte naší zákaznickou podporu a využíjte možnosti zapůjčení vzorníků domů. Tento designový produkt K, NOEL U designová rozkládací sedačka do U s úložným prostorem, máte možnost získat taky tady u nás v populární kategorii sedací soupravy! Najděte si jiné zboží ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu.