stylovy-nabytek-adamec.cz

KENIX, SYDNEY U Rohová sedačka, bílo-šedá, 360x196x186cm

Tento kvalitní kus KENIX, SYDNEY U Rohová od kvalitní značky KENIX jednoduše pořídíte tady a teď právě se slevou! Aktuálně za 23 900 Kč.
KENIX
Ověřit dostupnost »
Značka: KENIX
23 900
Popis produktu

Co vznikne, když se spojí dohromady prostor, elegance a pohodlí? Něco neokoukaného. Něco zábavného a osobitého. Zkrátka obří sedačka do U Sydney v barevném provedení bílo-šedá. 

Mezi výhody prostorné sedací soupravy nepatří jen design, ale i královský relax. Její využití je nesčetné – od posezení s blízkými, přes klasické polehávání až po sladký spánek. Díky svým rozměrům ideální spíš do větších interiérů. Disponuje rozkládací funkcí, kterou získáte spací plochu o 285×126 cm. 

Konstrukce rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Sydney je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. Sedačka nemá úložný prostor. V ceně soupravy jsou samozřejmě malé pohodlné polštářky. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

 

Tolerance povolené odchylky rozměrů u zboží může být +- 5 cm Tento velmi oblíbený produkt můžete sehnat přímo na webu v kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online!