stylovy-nabytek-adamec.cz

KF, LOVEL 200×200 cm boxspring postel s úložným prostorem

Tento neodolatelný výrobek KF, LOVEL 200x200 cm boxspring postel od výrobce se skvělou pověstí KF jednoduše pořídíte tady teď právě pořád výhodně. Aktuálně za 14 700 Kč.
KF
Ověřit dostupnost »
Značka: KF
14 700
Popis produktu

Dominantou postele Lovel 200×200 cm je jednoznačně čelo s geometricky laděným designem. Postel Lovel je synonymum jednoduchosti!

Boxspring postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Součástí postele je i vrchní matrace, topper, který je oboustraný a odnímatelný a tak se jednoduše dá prát v pračce.Oblíbený a kvalitní produkt KF, LOVEL 200×200 cm boxspring postel s úložným prostorem jde sehnat snadno na webu zařazený v kategorii postele. Vyhledejte si parádní produkty z této kategorie za skvělou cenu.