stylovy-nabytek-adamec.cz

KF, MALONE 180×200 cm kontinentální postel boxspring s led osvětlením

Tento kvalitní a levný výrobek KF, MALONE 180x200 cm kontinentální postel boxspring s led s pečetí kvality od značky KF lze získat zrovna dneska za super peníze. Nyní nakoupíte za 14 000 Kč.
KF
Ověřit dostupnost »
Značka: KF
14 000
Popis produktu

Boxspring postel Malone 180×200 cm Vás zaujme nejen svým minimalistickým designem, ale hlavně neotřelým umístěním moderního barevného led osvětlení v čele postele na dálkové ovládání.

Boxspring postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Součástí postele je i vrchní matrace, topper, který je oboustraný a odnímatelný a tak se jednoduše dá prát v pračce.