stylovy-nabytek-adamec.cz

KF, WEYMONT 140×200 cm boxspring postel s úložným prostorem

Tento výjimečný výrobek KF, WEYMONT 140x200 cm od kvalitního výrobce KF snadno pořídíte aktuálně v bezva akci. Výhodně za cenu 14 000 Kč.
KF
Ověřit dostupnost »
Značka: KF
14 000
Popis produktu

Boxspring postel Weymont 160×200 cm je postel s retro designem v moderním podání.

Boxspring postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Součástí postele je i vrchní matrace, topper, který je oboustraný a odnímatelný a tak se jednoduše dá prát v pračce. Hodně oblíbený produkt KF, WEYMONT 140×200 cm boxspring postel lze zakoupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v kategorii postele. Připravili jsme pro vás parádní zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele KF. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.