stylovy-nabytek-adamec.cz

KF, WEYMONT 140×200 cm boxspring postel s úložným prostorem

Hodně oblíbený produkt KF, WEYMONT 140x200 cm boxspring postel od známého předního výrobce KF jednoduše můžete sehnat zrovna dnes za báječnou cenu! Nyní lze objednat jen za 13 400 Kč.
KF
Ověřit dostupnost »
Značka: KF
13 400
Popis produktu

Boxspring postel Weymont 140×200 cm je postel s retro designem v moderním podání.

Boxspring postel je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Díky tomu nemusíte shánět vhodný rošt a matraci – to vše už je v v boxspringu zahrnuto.

Základním prvkem je masivní spodní rám postele, tvořený primárně pružinovým systémem a dřevem. Ten nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou matraci. Matrace je vyplněná pružinou bonell, která poskytne vašemu tělu dokonalou oporu a zároveň flexibilitu pro ničim nerušený spánek. Do jejích dvou úložných prostor snadno schováte peřiny, povlečení či prostěradla.

Součástí postele je i vrchní matrace, topper, který je oboustraný a odnímatelný a tak se jednoduše dá prát v pračce. Levný produkt KF, WEYMONT 140×200 cm boxspring postel s úložným prostorem lze získat již dnes tady na stránkách zařazený v rubrice postele! Nyní můžete koupit skvělé kousky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! V očích zákazníků populární výrobce KF svým zákazníkům nabízí skvělé produkty levně! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!